skip to Main Content

Pridajte sa k nám

V emter budujeme miesto, kde sa ľudia vzájomne posúvajú, spolupracujú a pomáhajú si. Spoločne dosiahneme takmer čokoľvek.

Naším zámerom je pozitívne prispievať k rozvoju ľudskej spolupráce smerom k autonómii, ľudskosti a službe celku. Hľadáme sebariadiaci systém, v ktorom ľudia pracujú pre zmysluplné ciele a dorastajú do najlepších verzií seba samých. Systém, ktorý prosperuje a zároveň je dlhodobo udržateľný.

Môžete pracovať z domu alebo chodiť do kancelárie, pracovať v dni a hodiny, ktoré si sám vyhodnotíte, že je to najlepšie. So zodpovednosťou k druhým a úkolom tímu a svojím. Môžete si vybrať na čom budete pracovať a s kým.

Nejde nám o to pachtiť sa za výsledkami, ide nám o radosť z práce a o kvalitnú službu našim zákazníkom. Prajeme si, aby práca  každého uživila, bavila a naplňovala.

Podporíme vás, aby ste našiel/našla a rozvíjal/a svoj talent, aby ste robili čo najviac činnosti, kde môžete tento talent uplatniť.

Aktuálne hľadáme spolupracovníkov, spolupodnikateľov:

Ide nám o to, aby ste brali veci, na ktorých budeme spoločne robiť, ako priestor pre vlastný rast. Miesto, kde sa chcete vzájomne rozvíjať. Inak vás práca s nami nebude baviť.

Ak sa k nám pridáte, prídete do firmy emter kde:

  • – sa postupne premieňa tím i skladba našich projektov
  • – je možné na priamo ovplyvniť ďalší strategický rozvoj firmy
  • – neponúkame starostlivú náruč a bezstarostnosť, skôr inovácie, odhodlanosť, drinu, pot, a kolegov, ktorí udržateľnosť v stavebníctve berú vážne
  • – je odmena za pridanú hodnotu

Chcete byť vo firme emter?

Napíšte e-mail s predmetom Nový spolupracovník/spolupracovníčka na info@emter.sk. Napíšte čo by ste chceli svojou prácou dokázať, prečo je to pre vás a druhých dôležité a ako do toho zapadá firma emter s.r.o.

Back To Top