skip to Main Content
0940 747 000 - Pracovné dni 7:00 - 17:00 info@emter.sk
spájanie modulov
Modulové drevodomy ponúkajú štýlové, minimalistické, zdravé a ekologické bývanie, ktoré rastie s vašou rodinou či s rozvojom vášho biznisu. Modularita, ako jedna z výhod modulových drevodomov, umožňuje variabilne spájať jednotlivé moduly s cieľom efektívne využiť každý m2.

Maximálny komfort bez obmedzení a pritom v súlade s trvalou udržateľnosťou, to je ďalší benefit bývania v modulovom drevodome.

Všetky modulové drevodomy dokážeme prispôsobiť danému účelu. Či už hľadáte zdravé bývanie, ekologickú kanceláriu, chatu, alebo ubytovacie kapacity, spájaním modulov získate ďalší priestor.

Vyskladajte si dom svojich snov podľa seba. Pristaviť, alebo odobrať modul, môžete kedykoľvek, ale je najlepšie, keď sa s tým vopred počíta.

Základný modul

základný modul modulového drevodomovu
Pri spájaní modulov vychádzame zo základného modulu, ktorý má rozlohu 40 m2.

Obytná plocha základného modulu je rovnaká ako u niektorých 2-izbových bytov. V prípade modulového drevodomu však máte k dispozícii aj dostatočne veľkú terasu, ktorá je ideálna na spoločné stolovanie, rodinné oslavy a posedenie s priateľmi. 

Každý z modulov prispôsobíme vašim predstavám a navrhneme tak, aby spĺňal svoj účel. Ak máte záujem aj o ekologický nábytok bez škodlivých náterov, radi vám v rámci interiérového návrhu pripravíme kalkuláciu výroby nábytku na mieru.

Modulový drevodom môžeme dodať na kľúč alebo na dokončenie. Jeden modul k dokončeniu máme k dispozícii aj v prevádzke firmy emter.sk.

Možnosti spájania modulov

spájanie modulov 2 moduly II

Praktické spojenie dvoch základných modulov pre dve samostatné bytové jednotky.

spájanie modulov - 2 moduly O

O ako optimálny a dostatočne veľký priestor pre vaše podnikanie alebo maximálne využitých 80 m2.
Spojením modulov získate vynikajúco riešený reprezentatívny priestor pre firmu alebo vaše bývanie.

spájanie modulov - modul T

Modulový drevodom s pôdorysom v tvare písmena T vytvára súkromie pre pobyt na priestrannej terase.  Dispozičné riešenie je porovnateľné ako byt 3+KK. 

spájanie modulov Z

Z ako zaujímavé riešenie bývania alebo kancelárskych priestorov. Pri takomto dispozičnom spojení modulových drevodomov môžete okrem kuchyne s obývačkou a kúpeľne získať aj dve samostatné a pritom dostatočne veľké izby, resp. kancelárie pre vaše podnikanie.

Výhody modulových drevostavieb

Nenašli ste správny tvar a veľkosť modulového drevodomu? Postavme spolu modulárny projekt presne podľa vašich predstáv:

Back To Top