skip to Main Content

Bývanie v najvyššej kvalite

Vďaka ekologickému modulovému domu môžete tráviť váš čas v zdravom prostredí bez škodlivých látok. Je mobilný, kompletne recyklovateľný a využiteľný ihneď. Dá sa v ňom žiť komfortne aj šetrne k životnému prostrediu, a v blízkom kontakte s ním.

Čím sa líšia tieto modulové drevostavby?

modulový drevodom - zdravé bývanie bez alergií

Drevo je náš hlavný stavebný materiál. Je prírodný a ekologický. Vôňa dreva je aj vôňou zdravia.

modulové drevodomy - ekonomicky výhodné bývanie

ktoré šetria životné prostredie aj vašu peňaženku. Nadpriemerne hrubé zateplenie, trojizolačné zasklenie okien  a kvalitné prevedenie vedie k zníženiu spotreby energií na vykurovanie.

modulový drevodom - ekologické a trvalo udržateľné bývanie

Drevo je schopné prežiť generácie. Preto všetky používané materiály vyberáme starostlivo, aby stavba ako celok bola trvácna a plne recyklovateľná.

modulový drevodom - bývanie na mieru v súlade s prírodou

Znížený odpad – modul sa dovezie hotový, na mieste osadenia nie je žiadny odpad. Pri výrobe softvér automaticky optimalizuje použitý materiál. Modulárne konštrukcie je možné zostaviť, rozložiť, premiestniť, renovovať a opätovne použiť.

kvalitná izolácia pre maximálne pohodlie a príjemný teplotný komfort počas celého roka

Konštrukcia stien aj strechy umožňuje svojimi vlastnosťami a skladbou prirodzený presun vodných pár  z interiéru do exteriéru. Dostatočne hrubá tepelná izolácia zabezpečuje okrem iného aj to, aby vodná para pri transporte von neskondenzovala a nezmenila sa na vodu.

zelená strecha chráni modulový drevodom pred prehrievaním

Prevetrávaná skladba stien aj strechy – odvetranie konštrukcie je vyšší štandard ochrany pred teplom, chladom, vlhkosťou aj hlukom. Konštrukcia stien a strechy sa neohrieva priamo, lebo ju chráni prúdiaci vzduch. Zároveň odvádza prebytočnú vlhkosť.

Flexibilné využitie

Chcete modulový drevodom využívať na pohodlné bývanie počas celého roka a potrebujete veľa úložného priestoru? Alebo ste minimalista a záleží vám na vzdušnom, otvorenom priestore vhodnom na rekreáciu? Modulové drevostavby sú tiež ideálnym riešením pre menšiu firmu a podnikanie, ktorému záleží na zdraví a komforte svojich zamestnancov. To všetko v prírodnom zdravom prostredí.

Pohodlné bývanie

Mladý i seniori tu majú vytvorené útulné miesto len pre seba, so všetkým čo potrebujú. Nie je lepší pocit ako žiť v zdravom a ekologickom prostredí. Stačí sa len nasťahovať.

Praktické podnikanie

Ste podnikateľ, ktorý potrebuje vlastný priestor pre svoju kanceláriu? Remeselník bez dielne, umelec bez ateliéru? Alebo snívate o tom, že si otvoríte vlastnú kaviareň? Spríjemnite si svoj pracovný čas a pracujte v prírodnom ekologickom prostredí.

Rekreácia

Drevený ekodom ideálne zapadne do prírody, preto je vhodný na víkendové chaty pre náročnejších a prírodné hotelové apartmány. Terasa pristavená k domčeku je ideálna na romantické raňajky alebo príjemné ráno s kávou a priateľmi.

Uspokojíte sa s bežnými modulmi alebo chcete viac?

modulový drevodom, minimalistické, ekologické bývanie

Rozšíriteľný dizajn

Modulový drevodom z dreva ponúka veľa výhod. Najväčším plusom je rozšíriteľný modulárny dizajn podľa vlastných predstáv a životnej situácie. Minimalistický ako Tiny House, praktická prístavba alebo neskoršie prístavba jednej alebo viac detských izieb. Odstupom času je možné ich jednoducho oddeliť a využiť podľa meniacich sa potrieb.

Čo hľadáte?

Rýchle a komfortné riešenie. Ušetrí čas aj financie. Nie je potrebne plánovanie a príprava. Stačí si objednať a modul ide rovno do výroby.

Môžeme udržateľne navrhnúť vysoko kvalitné, na mieru šité moduly s rozšíriteľným modulárnym dizajnom.
"PROFESIONÁLNA PRÁCA. Veľmi veľká spokojnosť. Príjemní pracovníci a majitelia firmy."

Ing. Silvia Moar, Rakúsko

Back To Top