skip to Main Content
0940 747 000 - Pracovné dni 7:00 - 17:00 info@emter.sk

vybraté Referencie

MODULOVÝ DREVODOM RAKÚSKO

Modulový dom je z dvoch navzájom prepojených modulov do tvaru L. Je určený pre 2 osoby. Celodrevená nosná konštrukcia z KVH profilov. Dvojplášťová strecha je s prevetrávanou vzduchovou medzerou chránená hydroizoláciou a vegetačnou strechou.

modulový drevodom vrchná fólia

Stavba Modulového drevodomu

Modulový dom je osadení na betónovom podklade. Má obdĺžnikový pôdorys s rozmermi 10m x 4m a je určený pre 1-2 osoby. Celodrevená nosná konštrukcia z KVH profilov vyplnená fúkanou celulózou, drevovláknitá izolácia. Dvojplášťová strecha je s prevetrávanou vzduchovou medzerou chránená hydroizolačnou membránou z EPDM.

ultranizko-energeticky-dom

Stavba ultra nízkoenergetického rodinného domu s rekuperáciou vzduchu

Rodinný dom je prízemný objekt, nepodpivničený, zastrešený sedlovou strechou. Objekt má obdĺžnikový pôdorys s rozmermi 14,4m x 9,4m a je určený pre 4-5 osôb. Obvodové steny sú z pórobetónových tvárnic Ytong hr.300mm. Strešná konštrukcia je z drevených priehradových väzníkov.

rodinný dom s takmer nulovou potrebou energie

Stavba pasívneho domu

Rodinný dom je dvojpodlažný objekt, nepodpivničený, zastrešený pultovou strechou. Objekt má obdĺžnikový pôdorys s rozmermi 13,3m x 8,1m a je určený pre 5-8 osôb. Obvodové steny sú z pórobetónových tvárnic Ytong hr.250 mm. Strešná konštrukcia je z drevených priehradových väzníkov.

Rekonštrukcia materskej školy v Trenčianskych Bohuslaviciach

Opravené trhliny na objekte, zrekonštruovaná herňa pre deti s LED osvetlením, nové toalety a umyvárky, nainštalovaná protipožiarna a bezpečnostná ochrana.

hala zvonku

Rekonštrukcia skladovej haly

Komplexná rekonštrukcia haly - výmena strešného plášťa vrátane zateplenia strechy, osadenia nových dažďových zvodov, preskúpenie okien a dverí, obnovenie fasády a vnútorných omietok, nové základy, nová podlaha, rozvody vody, plynu, elektriny, nové osvetlenie, vybavenie protipožiarnym a zabezpečovacím kamerovým systémom.

trieda v škôlke

Rekonštrukcia pamiatkovo chránenej budovy pre Materskú školu

Priestory bývalej Strednej zdravotníckej školy sme zrekonštruovali a vytvorili materskú školu s dvoma triedami, sociálnymi zariadeniami a samostatnou výdajňou stravy s jedálňou. Po obvode celého pôvodného muriva sme realizovali sanáciu vlhkosti a vloženie hydroizolácie. Nové podlahy, regulovateľné LED osvetlenie, hygienické zariadenia a protipožiadna ochrana sú samozrejmosťou.

trenčiansky múr pri kostole

Rekonštrukcia múru mestského opevnenia v Trenčíne

Zrekonštruovali sme časť mestského opevnenia v Trenčíne pri Farskom Rímskokatolíckom kostole.

Back To Top