skip to Main Content

Modulové drevostavby

Rozšíriteľný dizajn

spájanie modulov
Modulové drevodomy ponúkajú štýlové, minimalistické, zdravé a ekologické bývanie, ktoré rastie s vašou rodinou či s rozvojom vášho biznisu. Modularita, ako jedna z výhod modulových drevodomov, umožňuje variabilne spájať jednotlivé moduly s cieľom efektívne využiť každý m2.

Maximálny komfort bez obmedzení a pritom v súlade s trvalou udržateľnosťou, to je ďalší benefit bývania v modulovom drevodome.

spájanie modulov

Pri spájaní modulov vychádzame zo základného modulu, ktorý má rozlohu 40 m2.

Obytná plocha základného modulu je rovnaká ako u niektorých 2-izbových bytov. V prípade modulového drevodomu však máte k dispozícii aj dostatočne veľkú terasu, ktorá je ideálna na spoločné stolovanie, rodinné oslavy a posedenie s priateľmi. 

Varianty

Všetky modulové drevodomy dokážeme prispôsobiť danému účelu. Či už hľadáte zdravé bývanie, ekologickú kanceláriu, chatu, alebo ubytovacie kapacity, spájaním modulov získate ďalší priestor.

Vyskladajte si dom svojich snov podľa seba. Pristaviť, alebo odobrať modul, môžete kedykoľvek, ale je najlepšie, keď sa s tým vopred počíta.

  Ak máte záujem aj o ekologický nábytok bez škodlivých náterov, radi vám v rámci interiérového návrhu pripravíme kalkuláciu výroby nábytku na mieru.
Modulový drevodom môžeme dodať na kľúč alebo na dokončenie. Jeden modul k dokončeniu máme k dispozícii aj v prevádzke firmy emter.sk.
 

NAJNOVšIE REALIZáCIE

Rodinný drevodom brno

Na začiatku bola vízia o rodinnom dome, ktorý by bol úsporný v energetickom koncepte, s modernými technológiami a s tradičným vzhľadom, prispôsobený dopadom na zmenu klímy. Dom, v ktorom by sa ľudia cítili dobre a ktorý by bol priateľský aj k životnému prostrediu. Táto vízia sa nesie od samotného plánovania rodinného domu, jeho výstavby, užívania a aj jeho zrecyklovania.

MODULOVÝ DREVODOM HRIŇOVÁ

Modulový drevodom je určený pre 4 osoby. Nosná konštrukcia z KVH profilov, drevené obklady, drevené okná je to, čo do prírody patrí. Je to jedinečné miesto, kde celá rodina bude s radosťou tráviť voľný čas.

MODULOVÝ DREVODOM RAKÚSKO

Modulový dom je z dvoch navzájom prepojených modulov do tvaru L. Je určený pre 2 osoby. Celodrevená nosná konštrukcia je z KVH profilov. Dvojplášťová strecha je s prevetrávanou vzduchovou medzerou chránená hydroizoláciou a vegetačnou strechou.

Výhody modulových drevostavieb

Nenašli ste správny tvar a veľkosť modulového drevodomu? Postavme spolu modulárny projekt presne podľa vašich predstáv:

Back To Top