skip to Main Content
0940 747 000 - Pracovné dni 7:00 - 17:00 info@emter.sk

Modulové drevostavby

prírodné a zdravé prostredie

Modulové drevostavby v troch základných modeloch:

kuchyňa stôl a stoličky

Pohodlné bývanie

Pre mladých, páry či seniorov odporúčame bývanie v zdravom, prírodnom prostredí vášho domova. Prírodné izolačné vrstvy a termoregulácia vám zabezpečia komfortné bývanie po celý rok.

ekologická kancelária v modulovom drevodome

Praktické podnikanie

Ste podnikateľ, ktorý potrebuje vlastný priestor pre svoju kanceláriu? Remeselník bez dielne, umelec bez ateliéru? Alebo snívate o tom, že si otvoríte vlastnú kaviareň? Spríjemnite si svoj pracovný čas a pracujte v prírodnom, ekologickom prostredí.

gauč s výhľadom

Rekreácia

Drevený ekodom ideálne zapadne do prírody, preto je vhodný na víkendové chaty pre náročnejších a prírodné hotelové apartmány. Terasa pristavená k domčeku je ideálna na romantické raňajky alebo príjemné ráno s kávou a priateľmi.

Pomôžeme vám vybrať si modulové drevostavby z troch základných modelov. Chcete modul využívať na pohodlné bývanie počas celého roka a potrebujete veľa úložného priestoru? Alebo ste minimalista a záleží vám na vzdušnom, otvorenom priestore vhodnom na rekreáciu? Modulové drevostavby sú tiež ideálnym riešením pre menšiu firmu a podnikanie, ktorému záleží na zdraví a komforte svojich zamestnancov.

To všetko v prírodnom, zdravom prostredí bez formaldehydov.

Výhody:

Modulové drevostavby

Vaše zdravie, komfort a životné prostredie sú našimi najväčšími prioritami. Keďže človek sa zo svojej podstaty najlepšie cíti v prírode, náš cieľ je jasný – obklopiť vás prírodnými materiálmi bez náterov, ktoré sú škodlivé pre človeka aj pre prírodu. Myslíme do budúcna a nechceme, aby po nás zostala kopa odpadu, preto sú modulové drevostavby plne recyklovateľné. Pozrite si naše materiály a technológie výroby, systém šetrenia vody alebo zloženie konštrukcie modulových drevostavieb.

Back To Top