skip to Main Content

MODULOVÝ DREVODOM Hriňová

Ďalšej rodinke sme pomohli tráviť voľné chvíle na svojom miestočku v prírode, kam budú chodiť cez víkendy počas celého roka. Na mieru navrhnutý modulový drevodom poskytuje priestor pre 4-člennú rodinu. Svojim prevedením neruší okolité prostredie, práve naopak. Vegetačná strecha s pestrofarebnými rozchodníkmi, drevený obklad zo sibírskeho smrekovca pôsobí na každom mieste ako ekologický doplnok prírody.

Nezameniteľná atmosféra

Inak nie je na tom ani samotný interiér. Drevené obklady, drevená podlaha, všetko ošetrené prírodnými nátermi, vyžarujú pohodu a teplo domova. Príjemná vôňa dreva sa šíri vo všetkých miestnostiach.

To pravé pre vás

Veľkorysý výhľad s použitím tých najkvalitnejších materiálov s detailným spracovaním je miestom, kde by chcel tráviť jedinečné chvíle s rodinou každý.

Aj konštrukčne je modulový drevodom prevedený udržateľne a premyslene. Minimálna hrúbka tepelnej izolácie 20 cm vytvára tepelnú pohodu. Kvalitné okná s trojizolačným zasklením prepúšťajú príjemné teplo a chránia pred chladom. Prevetrávaná strecha a fasáda chráni pred letným prehrievaním. Všetko má svoj význam a plní svoju funkciu, aby modul poskytol priestor bezpečia a pohodlia.
Back To Top